2 vintage Gouda Plateel vazen

Einddatum:01-11-2020 om 20:00
01-11-2020 20:00

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 15,00

Koppel mooie oranje retrovazen die onderaan getekend zijn met: "Plateel, Gouda Holland". Deze vazen zijn geglazuurd in spetterend mooie kleuren. Het oranje is diep en warm van kleur en contrasteert prachtig met het okergeel van de bovenrand en de binnenzijde. Het zwarte decor heeft een oriëntaals motief. Dit decor is gekend onder de naam Tokyo.
Plateel is de verzamelnaam voor zowel het matte als het geglazuurde aardewerk dat in Gouda gemaakt werd.

Vertoont gebruikssporen.

Afmetingen: H x diameter: kleine: 13,5cm x 9,5cm; grote: 28cm x 17cm

€ 15,00 door Annelies1007 op 28-10-2020 om 06:19:52
€ 15,00 door SylviaSvpe op 28-10-2020 om 06:19:52
€ 12,60 door Annelies1007 op 18-10-2020 om 20:32:13
€ 11,46 door Tante Sidonia op 18-10-2020 om 20:31:42
€ 10,91 door Annelies1007 op 18-10-2020 om 20:31:42