Plaquette kruisafneming achter stolpkader.

Afgelopen op 28-09-2020 om 19:30

Winnend bod: € 148,39

Plaquette, waarschijnlijk uit pijpaarde met de kruisafneming mooi gemaakt achter een stolpkader.

Mooie gedetailleerd, waarschijnlijk naar voorbeeld van P.P.Rubbens zijn kruisafnememing op doek.
Links onder gesigneerd.

plaquette 30x23 cm , kader 43x33 cm (enkel afhalen wegens te fragile )

waarschijnlijk 19de eeuws

Foto’s maken deel uit van de omschrijving
items bezichtigen kan van maandag tot vrijdag, op zaterdag enkel op afspraak!
IJzerenmolenstraat 4, 3001 HEVERLEE
* pakketjes worden 2x per week verzonden.

€ 148,39 door wit55 op 28-09-2020 om 19:11:14
€ 141,31 door hakke op 28-09-2020 om 19:07:22
€ 134,57 door wit55 op 28-09-2020 om 18:36:54
€ 118,63 door hakke op 28-09-2020 om 18:35:57
€ 112,98 door wit55 op 28-09-2020 om 18:35:57