Felblauwe draagtas gemerkt Armani Jeans

Afgelopen op 28-09-2020 om 19:26

Winnend bod: € 40,09

Prachtige grote draagtas van het merk Armani Jeans.

Blauwe kunststof met blauwe voering.

Eén groot vak + zijvak met rits.

 Twee zakjes oa voor smartphone.

Sluiting met magneetsluiting.

Twee korte handvatten.

Afmetingen: L 26 cm, B 38 cm, D 10 cm.

In goede staat, gebruikssporen aanwezig.

Alle foto’s werden genomen door één van onze medewerkers met talent!

Opgelet! Aangezien wij geen experts in huis hebben proberen we alle items zo goed mogelijk te beoordelen, maar kunnen hoe dan ook niet 100% garanderen dat het altijd om originele items gaat. Bij twijfel is iedereen steeds welkom om kringdingen te komen bezichtigen in één van onze winkels.

€ 40,09 door julesmiel op 28-09-2020 om 19:25:49
€ 38,18 door Viktoria28 op 28-09-2020 om 19:25:48
€ 36,35 door julesmiel op 28-09-2020 om 19:25:41
€ 34,62 door Viktoria28 op 28-09-2020 om 19:25:40
€ 32,96 door julesmiel op 27-09-2020 om 09:28:36