Andy Warhol by Pepe jeans London - oversized shirt

Afgelopen op 16-09-2020 om 19:24

Winnend bod: € 31,99

Prachtige blouse, gemerkt Pepe Jeans London - tekeningen Andy Warhol

Maat : Small/ extra small - oversized

100 % polyester

Volledig bedrukt met de lippen van Andy Warhol.

Achteraan, sluiting met 2 knopen en metalen plakkaatje met Andy Warhol for Pepe jeans London

In heel goede staat.

Alle foto’s werden genomen door één van onze medewerkers met talent!

Opgelet! Aangezien wij geen experts in huis hebben proberen we alle items zo goed mogelijk te beoordelen, maar kunnen hoe dan ook niet 100% garanderen dat het altijd om originele items gaat. Bij twijfel is iedereen steeds welkom om kringdingen te komen bezichtigen in één van onze winkels.

€ 31,99 door marietoi op 16-09-2020 om 19:23:39
€ 17,65 door Marc1952 op 16-09-2020 om 19:23:19
€ 16,80 door Avermand op 16-09-2020 om 18:20:49
€ 15,75 door Bart Steyaert op 16-09-2020 om 14:44:22
€ 12,90 door zakupy online op 16-09-2020 om 14:30:03