Kristallen schaal

Afgelopen op 25-08-2020 om 20:55

Winnend bod: € 7,88

Kristallen schaal met een metalen vergulde rand. Op de schaal staan 2 stickers waarvan 1 leesbaar: Creations Artistiques M B. Boheems kristal.

Vertoont gebruikssporen.

Afmetingen: HxBxD: 14cm x 36,5cm

€ 7,88 door beatadarek op 23-08-2020 om 22:01:15
€ 2,34 door nbracke op 20-08-2020 om 03:40:37
€ 2,23 door IONATJE op 20-08-2020 om 03:40:37
€ 2,11 door nbracke op 04-08-2020 om 17:22:33