Dr Martens schoenen met Jeroen Bosch taferelen op

Afgelopen op 25-08-2020 om 20:50

Winnend bod: € 47,74

Deze schoenen zijn de eerste uit de Dr. Martens kunstenaarsserie en deze miniatuurcollectie is gebaseerd op de "Tuin der lusten" van de Nederlandse schilder Jheronimus Bosch. De Pascal "Heaven" schoen benadrukt het licht, de liefde en de voordelen van het eeuwige leven. Deze schoenen zijn uitverkocht en worden niet meer gemaakt. Deze Dr Martens schoenen hebben maat 39, aan de binnenzijde staat: Made in China - Doc Martens - 1461 - AirWair. Op de zool staat The Original - Dr. Martens - Air Classic Sole - oil, fat, petrol, alkali, acid resistant.

Vertoont gebruikssporen.

Afmetingen: HxBxD: 11cm x 11cm x 28,5cm

€ 47,74 door mgoosen op 25-08-2020 om 17:38:22
€ 45,47 door nveyle op 25-08-2020 om 17:38:22
€ 43,29 door mgoosen op 25-08-2020 om 17:37:40
€ 41,23 door nveyle op 25-08-2020 om 17:37:40
€ 39,25 door mgoosen op 25-08-2020 om 17:37:14