Schilderij van Albert van Hecke

Afgelopen op 25-08-2020 om 20:35

Winnend bod: € 65,12

Schilderij Notelaar aan 't water.  Albert Van Hecke was een landschapsschilder uit Hamme (1909-1993). Hij exposeerde voornamelijk in het Waasland, ondermeer 49 tentoonstellingen in de expositiezaal van het gemeentehuis van Hamme, maar zijn werk wordt o.a. bewaard in openbare en privéverzamelingen in België, de U.S.A, Canada, Duitsland, Nederland, Japan en Engeland. De schilder heeft altijd iets gehad met de natuur, met de aarde. Hij was gefascineerd door de schoonheid van Hamme en in het bijzonder van de Schelde, die hij bij een dagelijks tocht ging bewonderen bij Drijgoten. Men spreekt bij zijn schilderijen van melancholisch werk en poëtisch expressionisme. Onderaan het schilderij staat zijn handtekening: A. Hecke (hiermee tekende hij zijn werk na 1944) en het jaartal 1960. Aan de achterzijde staat onderaan op het doek de titel van het werk: "Notelaar aan 't water" en nogmaals zijn volledige handtekening.

DIT ITEM KAN NIET VERZONDEN WORDEN.

Vertoont gebruikssporen.

Afmetingen: HxBxD: kader: 67,5cm x 58cm x 6cm en de doek: 50cm x 40cm

€ 65,12 door frits123 op 25-08-2020 om 20:34:54
€ 62,00 door Bertcj op 25-08-2020 om 20:25:06
€ 57,92 door .kangxi. op 25-08-2020 om 17:38:28
€ 55,15 door IONATJE op 25-08-2020 om 08:39:12
€ 52,51 door ethelboe op 19-08-2020 om 18:57:41