Kristallen glazen

Afgelopen op 25-08-2020 om 20:30

Winnend bod: € 27,29

Een set van 6 geslepen, gele, kristallen glazen. Geen sticker of herkomst te vinden. Waarschijnlijk boheems kristal. Op het gele vlak in de kelk van de glazen zijn bloemenmotieven uitgeslepen

Vertoont gebruikssporen.

Afmetingen: H x diameter: 23cm x 8cm

€ 27,29 door lodw op 25-08-2020 om 20:29:51
€ 25,46 door ryszard770@interia,pl op 10-08-2020 om 19:45:01
€ 23,73 door Jeroenvs op 10-08-2020 om 15:52:14
€ 22,60 door Sylvietje op 10-08-2020 om 15:52:14
€ 21,00 door Jeroenvs op 04-08-2020 om 22:17:20