2 sets petanqueballen in een lederen tasje

Einddatum:21-07-2020 om 20:30
21-07-2020 20:30

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 17,67

2 authentieke petanquesets met 2 metalen ballen en een klein houten balletje in een lederen tasje.

Vertoont gebruikssporen.

Afmetingen: diameter: 6,5cm

€ 17,67 door Jalap op 02-07-2020 om 17:34:03
€ 16,81 door van den abbeelelieven op 01-07-2020 om 22:45:42
€ 16,00 door Jalap op 01-07-2020 om 13:07:11
€ 14,57 door jgeeraer op 01-07-2020 om 13:06:46
€ 13,88 door Jalap op 01-07-2020 om 13:06:45