Schilderij: Stadszicht van Henri Melis, 1978

Einddatum:18-08-2020 om 20:42
18-08-2020 20:42

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 7,95

De Kringwinkel Laakdal

Schilderij van Henri Melis met de titel: "Stadszicht" uit 1978

Henri Melis is een Liers kunstenaar/pentekenaar die met veel liefde zijn stad in beeld bracht.

Het gaat hier om een aquarel-pentekening print die linksonder gesigneerd is met naam en datum: 6-2-78.

Het werk is in zeer goede staat, de kader en het metalen plaatje bevat gebruikssporen.

Hoogte: 32,5 cm

Breedte: 42,5 cm

€ 7,95 door kathleenjanssens1966@gmail.com op 03-08-2020 om 17:48:35
€ 7,56 door lveemie op 05-07-2020 om 14:38:46
€ 7,19 door graulus pol op 01-07-2020 om 11:50:00
€ 6,84 door johanmj op 29-06-2020 om 21:50:28