Buste Christus op marmeren voet

Afgelopen op 07-07-2020 om 20:55

Winnend bod: € 84,00

Buste in donkergroene tint van een Christus met doornenkroon, gemonteerd op een hoog marmeren blok. Het beeld is aan de achterzijde gesigneerd met: R. Aurili (Richard Aurili 1834-1914). Materiaal: terracotta/keramiek.

Vertoont gebruikssporen. Aan de doornenkroon is wat terracotta weg.

Afmetingen:HxBxD: 44cm x 20cm x 20cm.

€ 84,00 door rpronczu op 07-07-2020 om 20:54:50
€ 57,90 door Passage op 07-07-2020 om 20:54:48
€ 55,14 door M-k op 07-07-2020 om 20:54:48
€ 52,50 door Passage op 07-07-2020 om 20:54:29
€ 50,00 door M-k op 07-07-2020 om 20:54:28