2 Prachtige wandborden La Donna Tenera en Madonna Beata

Afgelopen op 03-07-2020 om 19:14

Winnend bod: € 42,00

Materiaal : Albast en ivoor

Komen beide met certificaat.

Op de achterzijde veel uitleg + nr. van het bord en uitvoerder (BA-9395 en BC-3827)

Handgemaakt, Toscane Italy - gesigneerd door kunstenaar.

Diameter borden : 22 cm, in originele verpakking

The plates are a Limited Edition of Ivory Alabaster, taken from the Master Design sculptured by Alberto Santangela.

They have been hand finished and completed in its entirety, exclusively for the STUDIO DANTE DI VOLTERADICI, in Tuscany, Italy.

The plates have a metal plate on the back, which also serves as the hanger, with the inscription: Piatto No. BA-9395  + Piatto No. BC-3827- della edizione limitata "MADONNA TENERA" en "MADONNA BEATA" del Maestro A. Santangela emissione 1984 della serie MADONNE VIVENTI colato e inciso a mano in Toscana, Italia, sotto il marchio di garanzia 84 dallo Studio Dante di Volteradii e firmato dal Maestro . BRADEX 38-V90-2.7. On the front of the plate it is inscribed with the artist name & studio: A. Sartangola and DL Voltrradici MCMLXXXIV.

Beide borden zijn in heel goede staat.

Alle foto's werden genomen door één van onze medewerkers met talent!

€ 42,00 door favorluc op 03-07-2020 om 16:52:29
€ 40,00 door Antica op 03-07-2020 om 16:52:29
€ 36,75 door favorluc op 03-07-2020 om 16:52:13
€ 35,00 door Antica op 03-07-2020 om 16:52:12
€ 28,74 door favorluc op 03-07-2020 om 01:30:10