De Geheime Archieven Van Het Vaticaan

Afgelopen op 26-03-2020 om 20:00

Winnend bod: € 21,00

De geheime archieven van het Vaticaan spreken al eeuwenlang tot de verbeelding van eenieder.
Voornamelijk door zijn onvergelijkbaar lange geschiedenis, waarvan de oorsprong veel verder teruggaat dan deze van de instelling zelf en verbonden is met het ontstaan, het wezen, de werking en de ontwikkeling van de Romeinse Kerk.

Daarnaast dragen de unieke locatie, de grootse documentaire schatten en de beperkte toegankelijkheid bij tot dit mysterieuze aura.
U legt u een onvergetelijke wandeling af langs de meest bijzondere plaatsen en documenten van de geheime archieven. Van de voor academici toegankelijke leesruimtes tot de ontoegankelijke zalen, gedecoreerd met prachtige 17de eeuwse fresco's, en localen waar vele duizenden documenten bewaard worden.
Doorheen de pagina's van dit boek kan u een 100-tal documenten ontdekken. Zij zijn geselecteerd en op nauwkeurige wijze toegelicht door specialisten van de Vaticaanse archieven.

Een aantrekkelijk en sfeervol boek, zowel voor de gewone leek als voor de academicus!

Auteurs: Luca Becchetti, Luca Carboni, Giovanni Castaldo

uitgeverij: VDH BOOKS NV

€ 21,00 door Jamie58 op 26-03-2020 om 19:59:54
€ 21,00 door RikDV op 26-03-2020 om 19:59:53
€ 16,22 door Jamie58 op 26-03-2020 om 18:07:50
€ 15,45 door Jan65 op 26-03-2020 om 18:07:50
€ 14,70 door Jamie58 op 26-03-2020 om 11:57:57