Tafellamp Tiffany-style

Afgelopen op 14-01-2020 om 20:05

Winnend bod: € 243,23

Tafellamp met een mooi uitgewerkte voet en een lampenkap gemaakt uit glas in lood. Deze lamp is in de stijl van Tiffany lampen. Onder de lampenkap zijn er 2 lichtpunten die met een touwtje apart kunnen aangestoken worden.

Vertoont gebruikssporen: de lampenkap heeft aan de rand kleine plekjes waar het lood losser is (zie foto).

Afmetingen: H x diameter: 64cm x 42cm

€ 243,23 door Charlie87 op 14-01-2020 om 20:04:57
€ 231,65 door fldm op 14-01-2020 om 20:04:56
€ 220,61 door Charlie87 op 14-01-2020 om 20:04:45
€ 210,10 door fldm op 14-01-2020 om 20:04:44
€ 200,00 door Charlie87 op 14-01-2020 om 20:04:17