Tafellamp uit boheems kristal

Afgelopen op 14-01-2020 om 20:00

Winnend bod: € 64,04

Tafellamp met een kristallen voet en vergulde elementen. 2 stickers op de voet: Véritable Bomême Cristal - Garanti doré or fin (echt Boheems kristal - gegarandeerd verguld met fijn goud). De voet van de lamp is mooi geslepen. De lamp is nagekeken en werkt.

Vertoont gebruikssporen: lampenkap vertoont indeukingen en en slijtage, maar deze kan makkelijk vervangen worden.

Afmetingen: H x diameter: 68,5cm x 34,5cm

€ 64,04 door lodw op 14-01-2020 om 19:59:52
€ 31,97 door Negenduusd op 14-01-2020 om 19:59:37
€ 26,26 door Pascalino op 14-01-2020 om 19:58:45
€ 25,00 door Beagle1973 op 14-01-2020 om 19:58:20
€ 25,00 door Pascalino op 14-01-2020 om 19:58:19