Kleurenzeefdruk - Family Bike - gesigneerd - getiteld- genummerd

Afgelopen op 14-12-2019 om 19:10

Winnend bod: € 120,80

Deze litho of kleurenzeefdruk van Ad Verstijnen is genummerd l.o. 34/195 - getiteld in het midden "Family Bike" en gesigneerd r.o. Ad Verstijnen

De artistieke loopbaan van Ad Verstijnen begon ongeveer 35 jaar geleden. In de loop der tijd ontwikkelde hij eigen methodes en technieken en deed op een gewaagde manier aan experiment. Er werden allerlei materialen gebruikt o.a. ribbelkarton, jute, plastic en structuurmaterialen. Mede door het gebruik van deze materialen ontstonden er karakteristieke werken.
Ad wil naar het eigene, het spontane. De jeugdtekeningen van zijn kinderen, Maaike en Edgar waren vaak een bron van inspiratie. Het optimisme hierin sprak hem aan. Hij begon dit steeds meer te zien en te waarderen.
De stijl die hieruit voortkwam toont duidelijk verwantschap met de felle kleuren en spontane expressie van de internationale Cobragroep. Ad Verstijnen schildert de directe leefwereld van het kind: kind met poes, fiets, vogeltje, en bal. Al deze afbeeldingen symboliseren de vrijheid en hebben niets te maken met de normen en regels van de volwassen maatschappij. Zo maakt de kunstenaar zich bewust los van de op de academie aangeleerde normen.
De laatste tijd maakt Ad Verstijnen ook steeds meer ruimtelijk werk.

afm: 100x60 cm met kader : 124x86 cm

(glasplaat is  gebarsten en een chip in. )

enkel af te halen!

€ 120,80 door Gimli op 14-12-2019 om 19:09:56
€ 105,00 door graulus pol op 14-12-2019 om 19:09:30
€ 73,80 door elspresso op 14-12-2019 om 19:08:40
€ 70,27 door Gimli op 14-12-2019 om 00:41:23
€ 47,87 door paprikatuin op 14-12-2019 om 00:41:02