Hoeve schilderij Frans Minnaert

Afgelopen op 10-10-2019 om 14:00

Winnend bod: € 60,00

Beeld van een hoeve aan het water.

Frans Minnaert (°4/12/1929 Idegem), Vlaams kunstenaar.  In de jaren zeventig was Minnaert laureaat van de Prijs voor Tekenkunst van Kortenberg, van de Prijs Jonge kunstenaars op de Internationale Kunstmesse van Bazel(Zwitserland) en van de Grafiekprijs van Diano Marina(Italie). In 1974 was hij geselecteerd voor de Biënnale van Venetië met de polyptiek “Genesis”.

Frans Minnaerts leven als kunstenaar was een voortdurend onderweg zijn, een zoektocht naar zijn eigen waarheid. De landschappen waarin hij leefde en de mensen die hij ontmoette waren zijn vertrouwde thema’s. Hoewel zijn manier van vertolken evolueerde, merkt men dat zijn laatste werken nog altijd aansluiten bij en voortbouwen op zijn vroeger oeuvre. Tot het eind van zijn leven heeft Frans Minnaert geschilderd op een hem onvervreemdbaar eigen en herkenbare manier. Het oeuvre van Frans Minnaert bevindt zich in tal van musea en collecties, nationaal en internationaal.

Frans Minnaert is overleden op 18 januari 2011.

Het werk (olieverf op doek) is onderaan getekend, niet gedateerd. Afmetingen doek:37cm op 32cm. Rechtsonder is er een klein gaatje in het doek. Verder in gave staat. Kader komt bovenaan wat los.

Afhalen kan van woensdag tem zaterdag van 10 tot 17u in winkel Blijzaak.

Van maandag tot dinsdag na telefonische afspraak.

Contactgegevens:

  • Terluchtestraat 38, 8020 Ruddervoorde
  • Tel 050 34 94 00

€ 60,00 door 5417 op 05-10-2019 om 21:19:50
€ 57,92 door steven1 op 05-10-2019 om 21:19:50
€ 55,15 door 5417 op 03-10-2019 om 13:29:11
€ 52,51 door TJC op 27-09-2019 om 12:00:04