Koffiepot + melkkan + theepot Rusland (stupa)

Afgelopen op 23-06-2019 om 20:23

Winnend bod: € 63,00

Russische makelij - prachtige stukken

- Koffiekan en melkkan hebben dezelfde tekening (paard aan één zijde en haan aan andere)

  Onderaan gestempeld : made in USSR - merkteken

  De deksels hebben de vorm van een stupa (lijkt het wel)

- Theepot van dezelfde lijn maar iets andere tekening (enkel haan)

  Het deksel is tevens een theepot.

Goede staat, behalve deksel van melkkannetje is gekleefd + klein schilfertje van deksel koffiepot!

Alle foto's werden genomen door één van onze medewerkers met talent!

€ 63,00 door CVD op 23-06-2019 om 19:18:34
€ 60,00 door jola436 op 23-06-2019 om 19:18:34
€ 51,45 door CVD op 23-06-2019 om 19:18:00
€ 49,00 door jola436 op 23-06-2019 om 19:18:00
€ 39,90 door CVD op 17-06-2019 om 13:23:34