bronzen buste Paor s.a. door Marga (Spaanse kunstenares)

Afgelopen op 16-05-2019 om 20:30

Winnend bod: € 67,58

  • dames buste in brons door Marga op een zwarte marmeren sokkel
  • zeer goede staat, geen gebruikssporen
  • getekend door Marga aan de zijkant van het beeld
  • achteraan gemerkt met een sticker Paor s.a., modelo patentado Fuenlabrada, Madrid, made in Spain
  • vooraan ook gemerkt met een plaatje A. Paor

€ 67,58 door GEB op 16-05-2019 om 20:29:50
€ 64,35 door kkint op 16-05-2019 om 20:27:47
€ 61,27 door GEB op 16-05-2019 om 20:26:29
€ 58,34 door kkint op 16-05-2019 om 19:11:08
€ 55,55 door GEB op 16-05-2019 om 15:07:17