Authentieke vintage (gemerkt Delvaux) handtas, Donkerblauw

Afgelopen op 26-05-2019 om 21:46

Winnend bod: € 55,00

Authentieke vintage (gemerkt Delvaux) handtas, Donkerblauw .
Klassevolle tas, gemaakt in België .
Deze tas is netjes, mits gebruiksporen en ouderdomskenmerken; zie foto’s.
De donkerblauwe kleur is op sommige plekken wat verweerd.
Lichte gebruiksporen in het leder merkbaar, doch geen diepe krassen of beschadiging.
binnenzakje  is geen stoffen voering maar achterkant van het leder .

Alle foto's werden genomen door één van onze medewerkers met talent!

€ 55,00 door Delphine1983 op 26-05-2019 om 21:45:53
€ 46,67 door sweetmoonangel op 21-05-2019 om 16:45:13
€ 44,44 door boa666 op 09-05-2019 om 13:09:11
€ 38,61 door SABINE12 op 07-05-2019 om 22:23:56
€ 36,76 door Filista op 07-05-2019 om 09:26:29