Authentieke vintage (gemerkt Delvaux) handtas, Donkerblauw

Einddatum:26-05-2019 om 21:46
26-05-2019 21:46

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 44,44

Authentieke vintage (gemerkt Delvaux) handtas, Donkerblauw .
Klassevolle tas, gemaakt in België .
Deze tas is netjes, mits gebruiksporen en ouderdomskenmerken; zie foto’s.
De donkerblauwe kleur is op sommige plekken wat verweerd.
Lichte gebruiksporen in het leder merkbaar, doch geen diepe krassen of beschadiging.
binnenzakje  is geen stoffen voering maar achterkant van het leder .

Lengte 20 cm
Breedte 29 cm

Alle foto's werden genomen door één van onze medewerkers met talent!

€ 44,44 door boa666 op 09-05-2019 om 13:09:11
€ 38,61 door SABINE12 op 07-05-2019 om 22:23:56
€ 36,76 door Filista op 07-05-2019 om 09:26:29
€ 35,00 door Bellenuit op 03-05-2019 om 14:34:15
€ 26,25 door sarinaballerina op 03-05-2019 om 14:33:17