Birmanese marionet

Afgelopen op 15-04-2019 om 20:20

Winnend bod: € 55,15

Deze zeer oude marionet is waarschijnlijk afkomstig uit Azië, Birma (Myanmar).
Tijdperk is waarschijnlijk laat 19de eeuws of vroeg 20ste eeuws.
Het is een vollegid houten pop met beweegbare scharnieren. (zie foto's)
Een prachtig museum exemplaar, of voor je collectie aan te vullen thuis.
Zeldzame poppen.

afm: 70 cm ongeveer

€ 55,15 door JArt op 15-04-2019 om 20:19:50
€ 52,51 door SABINE12 op 29-03-2019 om 11:46:05