Oud olieverf Schilderij - landschap

Afgelopen op 15-04-2019 om 19:50

Winnend bod: € 22,17

Oud niet gesigneerd werk. Op doek geschilderd landschap.
Beschadiging boven (scheur in het doek) werk heeft ook een opfrissing nodig.
Kader is waarschijnlijk eik, met gips bewerkt en goudkleurig geschilderd.
Afm: 64x 50 cm doek: 45x 32 cm
(zie foto's)

€ 22,17 door Elen.i op 29-03-2019 om 20:34:57
€ 21,10 door stanneman op 28-03-2019 om 21:18:41