Aquarel getekend A.Vermeir

Afgelopen op 11-02-2019 om 20:20

Winnend bod: € 68,25

Gesigneerd r.o.  A.VERMEIR
Alfons Vermeir (1905-1994)

De Belgische kunstenaar Alfons Vermeir herkennen we aan zijn opvallende stijl. Met zijn ietwat naïef en met ferme penseelstreken robuust weergegeven dorps-, stads- en havengezichten,en een enorme variatie aan taferelen uit het boerenleven: zaaien, maaien, oogsten, wieden, schaften op het land, hij heeft het allemaal op doek of paneel vastgelegd. Jarenlang zwerft Vermeir, die wel gerekend wordt tot de laat-expressionisten, door zijn geliefde Scheldeland, dat zijn voornaamste inspiratiebron is geworden.

afm:13x15 cm, mooi ingekaderd

€ 68,25 door Jammy op 11-02-2019 om 20:19:39
€ 52,27 door Bornfree1977 op 10-02-2019 om 21:47:05
€ 49,78 door JDZ op 10-02-2019 om 21:47:05
€ 47,40 door Bornfree1977 op 10-02-2019 om 20:07:25
€ 44,79 door bella op 06-02-2019 om 09:56:24