LP Pink Floyd - a saucerful of secrets

Einddatum:24-02-2019 om 20:30
24-02-2019 20:30

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 89,22

LP Pink Floyd ‎. A Saucerful Of Secrets .

Columbia ‎– 2C 064-04190.

33 Toeren

Label A Kant beschadigd *zie foto

A KANT :

1 Let There Be More Light 5:34

2 Remember A Day 4:29

3 Set The Controls For The Heart Of The Sun 5:20

4 Corporal Clegg 4:08

B KANT :

1 A Saucerful Of Secrets 11:50

2 See-Saw 4:32

3 Jugband Blues 2:59

Lengte 31.5 cm
Hoogte 31.5 cm

€ 89,22 door mathias.loir.m@gmail.com op 16-02-2019 om 17:46:20
€ 84,96 door Tiger op 16-02-2019 om 12:28:34
€ 80,90 door mathias.loir.m@gmail.com op 16-02-2019 om 12:28:25
€ 80,23 door Tiger op 16-02-2019 om 12:28:25
€ 76,40 door mathias.loir.m@gmail.com op 16-02-2019 om 12:28:07