Vintage handtas gesigneerd Hermès

Afgelopen op 24-02-2019 om 20:20

Winnend bod: € 577,50

Zwarte lederen "Evelyne" schoudertas gesigneerd met "Hermès"

100% leder

Made in France

vertoont gebruikssporen

€ 577,50 door moestuin op 24-02-2019 om 20:19:56
€ 498,75 door moel op 24-02-2019 om 20:19:48
€ 472,50 door Zot op 24-02-2019 om 20:19:03
€ 450,00 door moel op 24-02-2019 om 20:19:02
€ 442,00 door oniks op 24-02-2019 om 20:19:01