Vintage handtas gesigneerd Hermès

Einddatum:24-02-2019 om 20:20
24-02-2019 20:20

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 220,51

Zwarte lederen "Evelyne" schoudertas gesigneerd met "Hermès"

100% leder

Made in France

vertoont gebruikssporen

Breedte 8 cm
Hoogte 27 cm
Breedte 23 cm

€ 220,51 door Zot op 19-02-2019 om 18:30:44
€ 210,00 door moel op 19-02-2019 om 17:37:34
€ 199,50 door Zot op 17-02-2019 om 16:41:06
€ 189,00 door moel op 17-02-2019 om 12:01:57
€ 178,50 door Zot op 14-02-2019 om 19:39:38