Set kandelaars Gunther Lambert Collection

Afgelopen op 11-02-2019 om 16:01

Winnend bod: € 10,50

2 prachtige zilverkleurige kandelaars, onderaan gemerkt Gunther Lambert Collection.

Zeer lichte gebruikssporen, zie foto's.

Wordt zorgvuldig verpakt bij verzending.

€ 10,50 door mildre op 10-02-2019 om 23:35:25
€ 4,99 door Bornfree1977 op 10-02-2019 om 21:50:06
€ 4,75 door Jan65 op 10-02-2019 om 21:50:05
€ 3,94 door Bornfree1977 op 10-02-2019 om 21:49:49
€ 3,75 door Jan65 op 10-02-2019 om 21:49:49