Grote fruitschaal uit uranium glas

Einddatum:16-01-2019 om 19:25
16-01-2019 19:25

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 15,86

Prachtige schaal in zeer goede staat geen beschadigingen

Afm:H=20cm B=23cm L=61cm

€ 15,86 door vervloet op 15-01-2019 om 20:29:55
€ 15,10 door Papy op 15-01-2019 om 20:29:55
€ 13,81 door vervloet op 13-01-2019 om 22:43:14
€ 13,14 door Casa7 op 07-01-2019 om 13:44:03
€ 12,50 door Vintage Georges op 06-01-2019 om 21:40:35