Noël Alexandre: Modigliani 1993 kunstboek

Afgelopen op 10-12-2018 om 21:10

Winnend bod: € 24,96

Staat:

foedraal is een beetje bekrast en beduimeld. Papieren omslagwikkel mooi intact, zeer licht beduimeld. Boek zelf in perfecte staat. Zeer goede staat in totaal

Omschrijving:

35 x 26 x 6.50 cm, 464 pagina's, Antwerpen, Mercatorfonds, 1993. ISBN 9789061532958. Nederlandse taal. Volledige titel: MODIGLIANI onuitgegeven tekeningen, documenten en getuigenissen uit de voormalige verzameling van Paul Alexandre

Prachtig boek over het verzamelde werk van Modigliani. Boek deels op wit fotopapier en deels op vergeeld papier om het echte tekenpapier te benaderen. Boek heeft diverse openklapbare bladzijden. Heel mooie textiel hardcover met papieromslag en bedrukte mooie foedraal. Geschreven door Noël Alexandre, een aanhanger van het eerste uur van Modigliani.

Amedeo Clemente Modigliani (Livorno, 12 juli 1884 - Parijs, 24 januari 1920) was een Italiaans kunstschilder en beeldhouwer. Hij overleed in armoede na een bewogen leven en een bijzonder korte carrière maar hij behoort vandaag tot de populairste kunstenaars van de 20e eeuw .

€ 24,96 door Karel Spijkers op 10-12-2018 om 21:09:51
€ 23,77 door JArt op 10-12-2018 om 21:09:51
€ 7,50 door Karel Spijkers op 10-12-2018 om 21:08:59
€ 7,13 door Brambies op 09-12-2018 om 14:56:08
€ 6,78 door Katrijntje op 09-12-2018 om 14:55:50