Stilleven: herfstboeket - Pauwels

Afgelopen op 09-11-2018 om 22:00

Winnend bod: € 4,74

Stilleven met bloemen,

geschilderd op doek,

gesigneerd Pauwels.

In eenvoudige houten kader; het schilderij zou mooier zijn in een vergulde kader.

Stijl: impressionistisch; geschilderd met een losse toets, herfstige kleuren en met aandacht voor het licht.

Het werk heeft gebruikssporen ( gaatjes van nietmachine in kader, doek wat los aan de achterzijde, streep linkerbenedenhoek ) en ouderdomskenmerken, zie foto's.

Kunstwerken worden niet verzonden.

Formaat:

46 x 57 cm

BEZICHTIGEN & AFHALEN mogelijk op maandag- en woensdagnamiddag, van 14.00-16.00 uur.
Steeds op afspraak, via mail.

Opgelet! Op zaterdag zijn we gesloten.

€ 4,74 door Dumsy op 09-11-2018 om 11:53:31
€ 4,50 door Xienalles op 08-11-2018 om 17:59:37
€ 3,84 door Dirkvancauter@gmail.com op 08-11-2018 om 17:59:22
€ 3,66 door Xienalles op 08-11-2018 om 17:59:22
€ 3,48 door Dirkvancauter@gmail.com op 08-11-2018 om 17:59:15