2 vazen in Raku keramiek en ronde Mobach schaal

Afgelopen op 23-10-2018 om 20:45

Winnend bod: € 25,19

Een ronde schaal met matte afwerking van het merk Mobach. Gemerkt in de bodem  Mobach Holland.
Bijpassend  twee vazen in glanzend glazuur met de typische kwetsbare Raku verfijnde haarscheurtjes. Wit-zwart grijze aardewerk tinten. Geen merk of naam.

Afmetingen:
vaas smal: HxD: 21x16cm
vaas bol: HxD: 14,5x18cm
schaal: HxD: 9x36cm

Vertoont gebruikssporen.

€ 25,19 door Pascalino op 23-10-2018 om 20:44:38
€ 18,46 door JArt op 23-10-2018 om 20:25:29
€ 17,38 door geertamant op 18-10-2018 om 11:35:49
€ 16,55 door nazaat op 18-10-2018 om 11:35:49
€ 15,75 door geertamant op 10-10-2018 om 22:17:30