KUNSTWERK IN METAAL

Afgelopen op 13-10-2018 om 21:00

Winnend bod: € 36,33

Kunstwerk van de hand van JOSNEL BRUNO (Haïtiaans kunstenaar)

Deze Levensboom werd gecreërd door oude olievaten te recycleren. Het werd bewerkt met houten hamers en beitels tot

een uniek kunstwerk. Is gesigneerd door de kunstenaar.

Is in goede staat (lichte gebruikssporen).

breedte 38

hoogte 45

€ 36,33 door Lucrifa op 13-10-2018 om 20:59:42
€ 34,60 door Rapido op 13-10-2018 om 20:58:58
€ 32,42 door TaoClaes@gmail.com op 12-10-2018 om 01:52:10
€ 28,96 door Burt op 12-10-2018 om 01:50:41
€ 27,58 door TaoClaes@gmail.com op 12-10-2018 om 01:50:41