Zeepaardjes: lavis en keramiek

Afgelopen op 12-10-2018 om 20:00

Winnend bod: € 17,12

Zeepaardje in lavis en keramiek.

1. Een lavis is een gewassen tekening. Hier met zwarte Oost-Indische inkt.

Het zeepaardje is uitgespaard op een zwarte achtergrond.

Mooi contrast met zilverkleurige kader.

Tape aan de achterkant is wat gescheurd.

Formaat: 50 x 65 cm.

2. Keramieken zeepaardje

36x17 cm, 1.5 cm dikte.

Kleuren van de 70's: oranje, bruin, zwart, rood en ecru.

Geglazuurd op rood aardewerk.

Gesigneerd met K en streep erboven.

De stukken worden niet verzonden.

Beide items vertonen gebruikssporen en ouderdomskenmerken, zie foto's.

BEZICHTIGEN & AFHALEN mogelijk op woensdagnamiddag, van 14.00-16.00 uur.
Steeds op afspraak, via mail.

Opgelet! Op zaterdag zijn we gesloten.

€ 17,12 door TaoClaes@gmail.com op 12-10-2018 om 01:49:18
€ 15,34 door bridged op 12-10-2018 om 01:48:13
€ 14,61 door TaoClaes@gmail.com op 12-10-2018 om 01:48:13
€ 13,90 door bridged op 12-10-2018 om 01:47:54
€ 13,24 door TaoClaes@gmail.com op 12-10-2018 om 01:47:54