Zaanse klok (ov) - Wuba / Warmink - Periode 1960

Afgelopen op 14-09-2018 om 20:05

Winnend bod: € 21,00

Vermoedelijk mechanisch - 8 Daags uurwerk - Half uur slagwerk op bel

Prachtige Zaanse wandklok van het gerenommeerde merk J.A.W. Wuba.
Zeer fraaie klok met koperen ornamenten, slinger binnenzijde met figuurtjes en originele gewichten.
Deze klok, als ze werkt,  heeft een mooi helder slagwerk op bel?

De klok is geschikt voor een verzamelaar of knutselaar. Niet getest op werking.

Afmetingen:
Hoogte 64 cm.
Breedte 27 cm.

Specificaties: zie foto’s.

De klok wordt niet verzonden.

Het item heeft gebruikssporen en ouderdomskenmerken. Geen idee of de klok compleet is, kom ze gerust eens bekijken.

BEZICHTIGEN & AFHALEN mogelijk op woensdagnamiddag, van 14.00-16.00 uur.
Steeds op afspraak, via mail.

Opgelet! Op zaterdag zijn we gesloten.

€ 21,00 door zajaczek78 op 14-09-2018 om 20:04:30
€ 14,15 door jola436 op 14-09-2018 om 20:00:13
€ 13,46 door zajaczek78 op 14-09-2018 om 19:57:27
€ 12,80 door jola436 op 12-09-2018 om 15:44:09
€ 11,49 door European op 11-09-2018 om 23:45:59