Lot TYPY 38 stoelen van Massimo Papiri, Italië - vintage design

Afgelopen op 14-09-2018 om 21:00

Winnend bod: € 61,96

Lot TYPY 38 stoelen van Massimo Papiri, vintage design

Lot van 38 stevige stapelbare stoelen, geschikt voor bv. vergaderruimtes.

De stoelen hebben een stoere uitstraling, dus kunnen ze ook geïntegreerd worden in een industriël interieur.

Materialen: metalen grijs gelakt frame,

onderzijde zitting plastic en

een gemakkelijk afwasbare blauwe stof. De stof is ietwat verschenen.

Onderaan staat de originele sticker en in reliëf gedrukte stempel, zie foto.

De stoelen hebben gebruikssporen en ouderdomskenmerken.

Niet gecheckt op beschadigingen.

https://www.marktplaats.nl/a/huis-en-inrichting/stoelen/m1288174653-6-unieke-popart-vintage-massimo-papiri-industriele-stoelen.html

(475 euro voor 6, zwart en geel)

De stoelen worden niet verzonden.

Maak gerust een afspraak om de stoelen eens naderbij te bekijken.

BEZICHTIGEN & AFHALEN mogelijk op woensdagnamiddag, van 14.00-16.00 uur.
Steeds op afspraak, via mail.

Opgelet! Op zaterdag zijn we gesloten.

€ 61,96 door jlmathieu op 14-09-2018 om 20:59:06