Vintage sierschaal Vallauris, vis

Afgelopen op 14-09-2018 om 20:00

Winnend bod: € 8,85

Deze vrolijke schalen in de vorm van een vis waren heel populair in de jaren 50-60. Er bestaan vele versies, alle met visjes, schelp- en schaaldieren.

De kleuren zijn vrolijk; typisch voor de vijftiger jaren.

Pablo Picasso bezocht Vallauris en werd meteen een enthousiast keramist. Vele tijdsgenoten, waaronder Joan Miró, Henri Matisse, Raoul Dufy, Marc Chagall, Fernand Léger, Georges Braque, Jean Lurçat, Édouard Pignon, Tsuguharu Foujita, Jean Cocteau, Jean Marais, André Masson, Victor Brauner volgden zijn voorbeeld.

De goedbewaarde schaal vertoont gebruikssporen en ouderdomskenmerken (geen chipjes of beschadiging)

Afmetingen: 50x28 cm

Hoogte: 9 cm.

BEZICHTIGEN & AFHALEN mogelijk op woensdagnamiddag, van 14.00-16.00 uur.
Steeds op afspraak, via mail.

Opgelet! Op zaterdag zijn we gesloten.

€ 8,85 door bridged op 14-09-2018 om 15:07:30
€ 8,41 door astritt01 op 28-08-2018 om 22:57:33