salontafel in Willy Rizzo stijl

Afgelopen op 19-07-2018 om 20:15

Winnend bod: € 55,99

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot)

Koperen salontafel in de stijl van Willy Rizzo. De salontafel heeft 2 glazen bladen welke lichte beschadigingen hebben (zie fotos). De tafel vertoont enkele ouderdoms- en gebruikssporen.

B+L: 100 cm H: 40 cm.

€ 55,99 door Planeet op 19-07-2018 om 20:14:57
€ 55,50 door bestekoper op 19-07-2018 om 20:14:57
€ 45,15 door Planeet op 19-07-2018 om 19:30:17
€ 43,00 door bestekoper op 19-07-2018 om 19:30:17
€ 36,75 door Planeet op 19-07-2018 om 00:14:55