Prachtig Houten Mini Schoolbankje

Einddatum:25-07-2018 om 18:15
25-07-2018 18:15

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 10,51

Afhaalpunt Tienen

Houten miniatuur schoolbank, bank en lessenaartafel die opengeklapt kan worden, afgewerkt met koper revetten.

Uiterst gedetailleerd afgewerkt!

Lengte 25 cm
Hoogte 22 cm
Breedte 18 cm
Gewicht 0.75 kg

In goede staat, vertoont lichte gebruikssporen

€ 10,51 door Biancafasan99 op 12-07-2018 om 22:26:22