Kunstboek 'Breaking Ground', Fotograaf Newman

Afgelopen op 07-08-2018 om 20:15

Winnend bod: € 10,50

Kunstboek van fotograaf Newman, uitgeverij Taschen 2000. Engelstalig boek met als titel 'Breaking Ground'. Tekst Philip Brookman. Prachtige zwart-wit en kleurenfoto's van momenten en/of gekende figuren zoals kunstenaars, presidenten en meer. 275 bladzijden. Harde kaft met foto-omslag. Het boek is in goede staat. Kleine scheur in omslag achterkant.

Vertoont gebruikssporen.

Afmetingen: H23cm x B27.5cm x D3cm

€ 10,50 door bridged op 04-08-2018 om 16:14:24
€ 6,42 door denrik op 04-08-2018 om 16:14:10
€ 6,11 door bridged op 04-08-2018 om 16:14:10
€ 5,81 door denrik op 04-08-2018 om 16:13:50
€ 5,53 door bridged op 04-08-2018 om 16:13:50