Antieke tafelklok met twee kandelaars

Einddatum:31-07-2018 om 19:20
31-07-2018 19:20

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 21,00

Prachtige en decoratieve tafelklok met zijn twee kandelaars. Gedecoreerd met geciseleerde guirlandes en bloemmotieven. Glazen beschermkap voor de wijzerplaat. Porseleinen wijzerplaat met fijne bloemendecoratie. Er staat iets gegraveerd in de sluitklep achteraan, moeilijk te ontcijferen. Langs één kant van de klok hangt de versiering los, niet storend. Zie foto’s voor meer details.

Materiaal: marmer en waarschijnlijk verguld brons

Afmeting:

  • Wijzerplaat: +/- 5,50 cm

  • Kandelaars: +/- 14 cm hoog

  • Klok: 7 x 11,50 x 17 cm

In gebruikte staat, hier en daar kleine schilfers af van het marmer.

Niet getest.

Opmerking: wegens organisatorische redenen doen wij geen verzendingen (ook niet voor boeken). Al onze veilingen zijn af te halen in onze winkel te Ronse. Dank voor uw begrip.

Dit product kan enkel afgehaald worden.

€ 21,00 door cinek84 op 21-07-2018 om 19:35:49
€ 16,79 door pedro op 17-07-2018 om 21:22:11
€ 11,55 door luc1 op 13-07-2018 om 01:57:06
€ 10,99 door Rudolf op 13-07-2018 om 01:56:31
€ 10,99 door luc1 op 13-07-2018 om 01:56:31