Servies set met vergulde randen (Englisch Fine Bone 20 Kt).

Afgelopen op 14-07-2018 om 20:35

Winnend bod: € 10,00

Afhaalpunt: Tienen.

Vergulde servies set met de kleurrijke afbeelding van een jonge dame en bloemenmotief.

Aan de rand afgewerkt met een vergulde rand- en bladmotief.

Aan de onderzijde gemerkt met Englisch Fine Bone China 20 KT gold.

Omvat:

1) 6 kleine bordjes (L 6 cm, B 13 cm, H 2cm)

2) 1 groot bord (L 21 cm, B 21 cm, H 2 cm)

3) 1 kommetje (Dia 11 cm, H 7 cm)

4) 1 melkkan (L 11 cm, B 7 cm, H 10 cm)

Vertoont lichte sporen van gebruik.