Vintage Schouwgarnituur Alfa - Limoges

Afgelopen op 14-07-2018 om 18:40

Winnend bod: € 242,04

Afhaalpunt Tienen

Een heel mooie set van een klok met bijhorende garnituren. Vervaardigd uit keramiek in cobalt blauwe en gouden kleuren.

Onderaan gemerkt met "ALFA" stempel en sticker. Made in Italy. De afbeelding op deze reeksn zijn is limoges stijl aangebracht.

Doch zijn we niet zeker of het hier om een échte gaat of een replica. Reden hiervoor is, dat de klok werkt op batterijen in plaats van opgewonden te moeten worden.

Al bij al een hele mooie aanwinst. Oogt prachtig! Ook is er geen enkel spoor van schade te bespeuren! Is volledig in hele goede staat!

Afmetingen:

Klok:                H: 53 cm   B: 31 cm   D: 20 cm

Garnituren:      H: 54 cm   B: 23 cm   D: 23 cm

Klok is getest en werkt perfect.

Deze set word NIET verzonden, enkel AFHAAL mogelijk.

€ 242,04 door N.S. op 14-07-2018 om 18:39:44
€ 230,51 door European op 14-07-2018 om 18:39:43
€ 210,00 door N.S. op 14-07-2018 om 18:38:00
€ 84,00 door Evadam op 14-07-2018 om 10:06:47
€ 42,00 door werner1958 op 12-07-2018 om 21:43:54