Tas, ondertas, dessertbord (Keith Haring)

Afgelopen op 14-07-2018 om 18:25

Winnend bod: € 9,09

Afhaalpunt Tienen

Tas, ondertas, dessertbord, gemerkt Keith Haring

Tas: diameter 5.5 hoogte 7.5

Ondertas: diameter 12 hoogte 2

Dessertbord: diameter 16 hoogte 2

In goede staat, vertoont gebruikssporen

€ 9,09 door anand op 14-07-2018 om 17:09:47
€ 8,66 door Coolh op 14-07-2018 om 17:09:46
€ 8,23 door anand op 14-07-2018 om 17:09:24
€ 7,84 door Coolh op 14-07-2018 om 17:09:24
€ 7,46 door anand op 14-07-2018 om 17:09:12