Lot Melkkannetjes

Afgelopen op 17-07-2018 om 20:10

Winnend bod: € 19,17

Zes originele melkkannetjes in de vorm van een koe in steengoed. Het Schwarzwald en Maloja kannetje hebben een belletje. Geen specifieke merktekens. Goede staat. Geen schilfers of breuken. Verschillende kleuren en formaten: modern effen wit, Delfts blauw stijl, pastel met bloemen, bruin, Bruin met de symbolen van Zwitserland en Maloja, en eentje van Schwarzwald.

Vertoont gebruikssporen.

Afmetingen: wit H11.5cm x B18cm x D6cm - Delfts blauw H9cm x B14cm x D4.5cm - pastel H9cm x B12.5cm x D5.5cm - bruin H11cm x B16cm x D6.5cm - Maloja H9.5cm x B15cm x D6cm - Schwarzwald H10cm x B14.5cm x D5cm.

€ 19,17 door HildaE op 12-07-2018 om 21:37:30
€ 18,26 door bridged op 12-07-2018 om 21:37:29
€ 17,38 door HildaE op 12-07-2018 om 21:37:19
€ 16,55 door bridged op 12-07-2018 om 21:37:19
€ 15,75 door HildaE op 12-07-2018 om 11:06:26