Beeldje van danseres art nouveau (stijl?), niet gesigneerd

Afgelopen op 16-07-2018 om 21:00

Winnend bod: € 16,81

Afhaalpunt kringwinkel Zele.

Het beeldje is niet gesigneerd.

Materiaal: metaal, waarschijnlijk koper

De hoogte is 34 cm, de diameter van de voet is 7,5 cm Ø.

Er zijn geen beschadigingen.

Vertoont gebruikssporen.

Dit artikel bevindt zich in de afgesloten etalage van de kringwinkel te Zele. Bezichtigen buiten de etalage is enkel mogelijk na telefonische afspraak op  het nummer 052/44 53 93.

€ 16,81 door ddcc@telenet.be op 14-07-2018 om 20:14:17
€ 16,00 door Philippe1 op 12-07-2018 om 08:48:06
€ 14,94 door bridged op 12-07-2018 om 08:47:25
€ 14,23 door Philippe1 op 12-07-2018 om 08:47:24
€ 13,53 door bridged op 12-07-2018 om 08:47:05