Beeldjes koppel gemaakt door Giuseppe Armani, 1984 Florence, Capodimonte, gesigneerd

Afgelopen op 16-07-2018 om 20:30

Winnend bod: € 31,50

Afhaalpunt kringwinkel Zele.

De beelden zijn gemaakt door Giuseppe Armani, een beroemde Italiaanse kunstenaar.

Op de achterkant van de beelden staat 1984 Florence en de signatuur van G. Armani.

In het bloemenmandje van de vrouw is er bij één van de bloemen een blaadje af (zie foto).

De man is 27 cm hoog, de vrouw is 29 cm hoog. De afmetingen van de voet is 12 x 12 cm.

Vertoont gebruikssporen.

Dit lot bevindt zich in de afgesloten etalage van de kringwinkel te Zele. Bezichtigen buiten de etalage is enkel mogelijk na telefonische afspraak op het nummer 052/44 53 93.

€ 31,50 door Pondokmoon op 10-07-2018 om 07:29:03
€ 30,00 door EDMONDUS op 10-07-2018 om 07:29:02
€ 23,73 door Pondokmoon op 08-07-2018 om 16:16:08
€ 22,60 door Susu.shosho op 08-07-2018 om 16:16:08
€ 21,00 door Pondokmoon op 25-06-2018 om 22:08:08