Geslepen spiegel dienblad - Murano

Afgelopen op 15-07-2018 om 23:34

Winnend bod: € 29,93

Een prachtige vintage dienblad (ook wel een 'vanity tray' genoemd) met een geëtste spiegel van een Victoriaanse roman scène van een man en vrouw.

De rand van dit dienblad is van gedraaid Murano glas met tinten blauw,

De achterkant van hout met messing schroeven en vier oude stickers.

Niet gemerkt.

zeer mooie staat

€ 29,93 door frank van buel op 15-07-2018 om 23:05:09
€ 28,50 door lolake op 15-07-2018 om 23:05:09
€ 26,26 door frank van buel op 01-07-2018 om 03:38:39
€ 25,00 door Sm op 27-06-2018 om 19:14:56
€ 25,00 door frank van buel op 27-06-2018 om 19:14:55