Louis Kalff voor Philips - Bureaulamp

Afgelopen op 15-07-2018 om 22:34

Winnend bod: € 94,45

Groene statige bureaulamp van Philips. Ontworpen door Louis Kalff. Door het indirecte licht ontstaat een prachtige sfeer.
fabrikant: Philips ontwerper: Louis Kalff kleur: groen gelakt materiaal: staal / aluminium

In mooie staat. Groene lak licht beschadigd.

€ 94,45 door Paashaas123 op 11-07-2018 om 16:14:02
€ 89,95 door coppengr op 11-07-2018 om 16:14:02
€ 84,00 door Paashaas123 op 27-06-2018 om 17:04:41
€ 79,80 door contessa op 21-06-2018 om 08:11:34
€ 63,37 door MarkG op 20-06-2018 om 18:21:48