Twee Oosterse Miniatuurfiguurtjes

Afgelopen op 10-07-2018 om 20:40

Winnend bod: € 31,51

Het eerste miniatuurfiguurtje is van gebakken aardewerk en deels geglazuurd. Het stelt een man met haarknotje voor met boeken in zijn handen. Het tweede figuurtje is een zwart-wit Netsuke met voorstelling van een Chinese keizer op zijn troon. Mooi fijn snijwerk. Onderaan tekst en herkomst. Leeftijd en herkomst of echtheid van het Netsuke is niet zeker. Je kan bij twijfel best even komen kijken. Elke donderdagnamiddag van 14u tot 16u in kringwinkel Tarbotstraat 21, 9000 Gent.

Vertoont gebruikssporen.

Afmetingen: Aardewerk figuurtje met boeken H9cm x B4cm x D3cm - Netsuke keizer H7cm x B3.5cm x D2cm.

€ 31,51 door caro1 op 10-07-2018 om 20:39:36
€ 30,00 door Venezuela op 10-07-2018 om 20:39:13
€ 22,60 door caro1 op 10-07-2018 om 20:39:13
€ 28,14 door Venezuela op 10-07-2018 om 20:38:42
€ 26,25 door roelean op 10-07-2018 om 20:37:51