Lithografie femme à l'échelle - Albert Ferro

Afgelopen op 05-07-2018 om 19:40

Winnend bod: € 68,94

Ovale lithografie van Albert Ferro, gesigneerd en genummerd met potlood 194/380

afmetingen: 29x38, kader 55x44

Dit schilderij is te bezichtigen in de Kunstetalage van De Kringwinkel Heverlee.
De verkoop van de andere kunstwerken die hier niet aangeboden worden gaat door op 7 juli 2018, u kan dan eveneens uw gewonnen object afhalen.

€ 68,94 door Anggelo2012 op 05-07-2018 om 19:39:52
€ 42,00 door sannie op 05-07-2018 om 19:28:28
€ 31,51 door N C op 12-06-2018 om 00:47:15