Lithografie femme aux oiseaux - Albert Ferro

Afgelopen op 05-07-2018 om 19:30

Winnend bod: € 68,94

Mooie art-deco lithografie van een vrouw met vogels door Albert Ferro.

Deze is genummerd 140/   en gesigneerd met potlood.

afmetingen: 29x38 ovaal , 55x44 kader

Dit schilderij is te bezichtigen in de Kunstetalage van De Kringwinkel Heverlee.
De verkoop van de andere kunstwerken die hier niet aangeboden worden gaat door op 7 juli 2018, u kan dan eveneens uw gewonnen object afhalen.

€ 68,94 door Anggelo2012 op 05-07-2018 om 19:29:55
€ 42,00 door sannie op 05-07-2018 om 19:27:57
€ 33,10 door N C op 12-06-2018 om 00:48:37
€ 31,51 door Maggie M. op 10-06-2018 om 00:02:15